MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 7394488
nr 739 4488
Sekretär
30-tal, björk, intarsia, längd: 91, djup: 44, höjd: 95
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 februari 2012
kl 18:57:23
150 kr
150 kr